Ubytování

Ubytování a vybavení chalupy

Chalupa Olivín nabízí ubytování v 5 pokojích (1x2-lůžkový, 1x3-lůžkový, 3x4-lůžkový) pro 17 osob. Pro nejmenší máme připravenou dětskou postýlku, pro maličko větší děti je možnost uložení do mezipatra v 3-lůžkovém pokoji. V pokojích jsou dřevěné postele, noční stolky s lampičkou, komoda nebo skříň. Na chodbě jsou další skříně pro uložení Vašich věcí. V 1.patře se společně s ložnicemi nacházejí 2 samostatné toalety + 2 samostatné koupelny se sprchovým koutem.

V přízemí je velká obytná místnost rozdělena na jídelnu s dětskou hernou a obývací pokoj s knihovnou, TV + pracovní stůl. Na chodbu navazuje vybavená kuchyně - lednice (2x), komora na jídlo, pračka, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, kávovar + veškeré vybavení na vaření a servírování. Jídelna, obývací pokoj a kuchyně jsou průchozí.

Další 2 samostatné toalety a 1 sprchový kout naleznete také v přízemí domu.

Okolí domu

Z části oplocený pozemek, jedna část je tvořena potůčkem, nabízí možnost her na udržované travnaté ploše, v létě využití bazénu, grilu a otevřeného ohniště. Dále je zde umístěno dostatečné množství venkovních stolů a lavic pro příjemné posezení. Na podzim je možný sběr ovoce, které roste na zahradě. Stejně můžete vyrazit na houby do okolích lesů.

Parkování

Parkování 2 vozů je možné přímo na pozemku, dalších až 5 vozů můžete parkovat přímo před chalupou.

Aktivní vyžití

Příroda, houby, borůvky, koupání, turistika, cyklistika....to vše a mnoho dalšího naleznete v okolí chalupy Olivín.

Restaurace v okolí

Pokud se Vám nechce vařit, není problém navštívit některou z restaurací v okolí.

Krásná příroda

Přijeďte a uvidíte.....krásné ráno, poledne, večer i noc

1,5 km

Prodejna potravin

2,0 km

Lékař (interna)

1,0 km

Restaurace

1,5 km

Bankomat